my sme kreatíva
my sme anem

Naším poslaním je zachrániť malých a stredných podnikateľov pred hrozbou stagnácie a pomôcť im rásť.

Čo robíme?

Sme ochrancovia kreativity, ktorých superostrému zraku nič neunikne. Našu jednotku tvoria osoby s výnimočnými darmi a schopnosťami, ktoré spolu vytvárajú dokonalú symbiózu. Okrem zdarného ukončenia zadanej misie sa zameriavame aj na šírenie dobrej nálady a pozitívnej energie. Nielenže sa postaráme o kompletné vybudovanie a správu vášho webu, ale tiež zabezpečíme, aby sa z vašej značky stal symbol – kvality a jedinečnosti na trhu. A to všetko s pomocou na mieru ušitej správy sociálnych sietí, ľahko rozpoznateľnej a inovatívnej grafiky, adekvátne nastaveného brandingu a PR či podmanivého foto a videa, ktoré by vám aj Jimmy Olsen závidel.

I

Webstránky
Branding
Grafika

Považujete WordPress za svojho úhlavného nepriateľa, s ktorým vás už tie neustále boje unavujú? Chcete sa radšej v pokoji zameriavať na svoj biznis a profíkov nechať, aby tieto boje zvládali za vás? Anem je tým pravým tímom pre vás. Tvorba webstránok, branding i grafika rozhodne nie sú naším kryptonitom a vaše predstavy radi premeníme na skutočnosť.

II

Sociál média
marketing
PR

Nemáte čas alebo schopnosti na to, aby ste komunikovali so širokou verejnosťou či zvedavými médiami? Medzi naše superschopnosti patrí aj cit pre sociálne médiá, chuť vytvárať kreatívne kampane, oko na jedinečné natívne články či tlačové správy, no a organizáciu tlačových konferencií či stretnutia s novinármi máme tiež v malíčku.

III

Foto
Video
Strih videa

Pavúčí muž možno zvládol zachraňovať svet, a zároveň tvoriť jedinečné fotografie pre noviny, v ktorých pracoval. Ak však nedokážete balansovať medzi dvomi svetmi, nechajte si zachraňovanie a my sa postaráme o to ostatné. Videá, fotografie či akýkoľvek audiovizuálny, vizuálny a auditívny obsah vám vieme pripraviť takpovediac „na kľúč“. Stačí nám vaša predstava a voľné ruky.

Naša misia

Našou hlavnou misiou je budovať značky s potenciálom stať sa love brandom. Preto do našej práce vkladáme nielen svaly a superschopnosti, ale aj rozum, emócie a príbehy. My si totiž uvedomujeme, že „silné značky rozprávajú príbeh!“

Naše úspešné misie

Správni superhrdinovia nielen ctia zákon, ale tiež sledujú najnovšie inovácie a trendy, ktoré im pomáhajú byť vzormi pre mnohé generácie už viac ako 100 rokov. Vďaka tomu vždy vieme, ako sa vysporiadať s nepriateľmi kreativity a úspešného marketingu. Naše najúspešnejšie misie si môžete pozrieť na tomto mieste. Ale pozor, niektoré informácie sú dôverné a vhodné len pre skutočných hrdinov. 

Mamut stav

25 rokov skúseností v stavebníctve a to predovšetkým s prácou so sklom a drevom. Ich vytrvalosť a spoľahlivosť sme pretavili do novej firemnej identity. 

Som slovák

Značka moderného a hlavne funkčného oblečenia určená pre všetkých ktorých srdce horí láskou k Slovensku. My sme využili naše schopnosti aby sme vytvorili kompletnú identitu pre túto značku.

Power mode

Firma POWER MODE si zavolala náš tím na pomoc vytvoriť mnohé prezentačné materiáli a zjednotenie firemnej identity.

Naši klienti

Zvádzali sme boj s mnohými zločincami proti kreativite a po viacerých z nich sme museli naprávať škody, ktoré napáchali. Často sme potrápili nielen naše schopnosti, ale aj mozgy a svaly. Vždy to však stálo za to a na konci misie sme mohli byť hrdí na odvedenú prácu a zachránené životy. Veď posúďte sami.

odkiaľ sme sa tu vzali
a kto sme

Našu misiu sme započali v roku 2015 na severe krajiny, v mrazivom meste Čadca. O rok neskôr sme ale cítili, že našu pomoc a ochranu potrebujú i väčšie mestá a tak sme sa presunuli do epicentra marketingu, do Bratislavy. Naším cieľom bolo sformovať nový, silnejší a schopnejší tím, ktorému sa podarí potlačiť akékoľvek zločiny proti kreativite! Čo sa nám už od počiatku úspešne darilo, no niečo tomu stále chýbalo. Uvedomili sme si, že ako jednotlivci dokážeme ochraňovať kreatívne nápady, no proti tým najväčším hrozbám musíme spojiť svoje sily a zjednotiť sa. Práve preto dorazila v roku 2019 zmena, na ktorú sme čakali a, aj keď naďalej zostávame súčasťou tajnej organizácie nazývanej Fresh ideas sk, sformovali sme sa a vytvorili ten najsilnejší tím, ktorý si hovorí ANEM.